Top Active - klub sportowo rekreacyjny

Top Active, klub sportowo - rekreacyjny.

Treningi triathlonowe, sportowe zajęcia dla dorosłych, narciarstwo.

Pływanie Zajęcia te stanowić mają wszechstronną formę ruchu sierowaną głównie dla tych, którzy jeszcze próbują zadbać o kondycję, sprawność oraz podejmują wyzwanie do pomnażania swojego zdrowia i kierowania nim drogą wysiłku fizycznego.

Bieganie Łatwo dostrzec w naszym życiu, że aktywność fizyczna jest niezbędnym elemantem zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednak istniejąca od kilku lat w Polsce szansa zrobienia kariery zawodowej i uzyskania dobrego statusu materialnego powoduje koncentrację całej uwagi w tym kierunku. Człowiek zapomina, że stworzony został do ruchu. Siedzący tryb życia, stres w pracy odbija się na zdrowiu. Po pewnym czasie pojawia się zniechęcenie, poczucie braku sensu dobrego działania. Jednak w głębi naszej duszy wiemy, że aktywność fizyczna może nam przysporzyć zdrowia oraz lat w lepszej kondycji i sprawności.

Jazda na rowerze Wiele razy zastanawiałem się, dlaczego ludzie będąc swiadomi o potrzebie większej ilości ruchu nie podejmują stałej aktywności fizycznej ? Często podejmują działania okazjonalnie (np. postanowienia noworoczne, urlop...), jednak nie wytrzymują próby czasu kończąc po kilku dniach lub tygodniach.

Narciarstwo Nasze zajęcia mają na celu wyjść naprzeciw tym, którzy chcą podjąć systematyczne zajęcia i zmierzyć się ze swoimi słabościami korzystając z wysiłku fizycznego. Szczególnie zapraszamy dzieci rocznik 2000 - 2003r. oraz dorosłych, którzy czynnie uczestniczą w intensywnej rekreacji, takiej jak jogging, pływanie, jazda na rowerze, narciarstwo, minimum 60 - 90 min. tygodniowo i więcej (nie zawodnicy tylko amatorzy).


Triathlon Susz 2015r.Triathlon Gdynia 2014r.Pływanie długodystansowe w płetwach.Mila nurkowa 2014r.
Sprawdź szkolenia na stopnie:

kurs ratownika WOPR

kurs płetwonurka

Mały atlas grzybów

mały atlas grzybów

Piotr Rybiński © Wszystkie prawa zastrzeżone